Rezervasyonum

KESTEL Transfer

2500 Başlayan Fiyatlar
KESTEL

Antalya Kestel Transfer

2012’de mahalle statüsünü kazanan, Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Kestel hem turistik açıdan hem de doğal güzellikleri açısından tatil severler için oldukça tercih edilir bir konum olmuştur. Akdeniz’in geniş mavisi ve plajları ile kum – deniz – güneş üçlemesine en uygun beldelerden biridir. Aynı zamanda tarihi alanlara ve merkezlere yakınlığı sayesinde de kültür gezileri açısından elverişli bir mahalle olmuştur.

Kestel’e Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Antalya’ya 135 km’lik mesafede yer alan Kestel’e araba ile 2 saat içinde varabilirsiniz. Hem konforlu hem de güvenli bir ulaşım sağlamak isterseniz Kestel transfer hizmetlerine başvurabilir ve bulunduğunuz konumdan dilediğiniz konuma ulaşım sağlayabilirsiniz ve Antalya havalimanı Kestel transfer ile havalimanından çıkarken istediğiniz konaklama yerine ya da konuma gidebilirsiniz. Ayrıca Kestel Antalya havalimanı transfer ile de tatiliniz bittiği zaman havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kestel’de Nereleri Gezebiliriz? 

Küçük bir mahalle olan ama Alanya’ya bağlı olması ile birçok yere oldukça yakın olan Kestel hem plajlara hem tarihi alanlara oldukça kısa mesafededir. Öncelikle Kargıcak Plajı’nı bünyesinde barındırmasıyla deniz tatili için oldukça güzel bir seçim olacaktır. Diğer yandan Alanya Kalesi, Naula Antik Kenti, Dim Mağarası gibi turizmin kalbi olan tarihi alanları gezebilirsiniz.

Bütün bunlarla beraber dağlık alanlarının olması ile dağcılık aktivitelerine katılabilir, doğa yürüyüşleri ekiplerine katılabilirsiniz. Aynı zamanda safari turu yapmak için de oldukça elverişli alanları olan Kestel’de tatili doyasıya yaşayabilirsiniz. Kestel Antalya transfer ve Antalya Kestel transfer hizmetleri ile de gitmek istediğiniz yerlere rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kestel’de Neler Yiyebiliriz?

Denize tam sınır konumunda olan Kestel’de oldukça fazla balık ve meze restoranları bulunmaktadır. Balık çeşitliliği ile ünlü olan Akdeniz Bölgesi, aynı zamanda yöresel mezeleri ile de meşhurdur. Denize sıfır restoranlarda hem balık keyfi yapıp hem de daha önce yemediğiniz aperatif ve mezelerin tatlarına bakabilirsiniz.

Aynı zamanda Kestel küçük bir mahalle olduğundan dolayı özellikle yaz aylarında ev yemeği yapan, gözleme, börek, poğaça gibi yiyecekleri satan oldukça çeşitli yerler mevcuttur. Turunçgiller açısından zengin olan Akdeniz’de turunç reçelleri ve marmelatlarının tadına bakmadan tatilinize son vermek istemeyeceksiniz.