Rezervasyonum

DEMRE Transfer

2700 Başlayan Fiyatlar
DEMRE

Antalya Demre Transfer

Tarihi dokusu ve muazzam doğası ile adından tüm dünyada söz ettiren Demre, Antalya’nın en turistik bölgelerinden biri olmayı başarmıştır. Özellikle yaz aylarında bünyesiyle fazlasıyla turist çeken Demre ilçesi, ülkemizin de turizm kalbi olmuştur. Hem lüks hem de butik otelleriyle beraber her kesime hitap edebilecek kapasitede olan Demre’de keyifli ve eğlenceli bir tatil yapabilir, en güzel anılarınızı ve eğlencelerinizi biriktirebilirsiniz.

Demre’ye Ulaşım Nasıl Sağlanabilir?

Çok rahatlıkla ve güvenle tercih edebileceğiniz Demre transfer hizmetleri aracılığı ile kolaylıkla gitmek istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle havaalanı transferlerinde oldukça sık kullanılan Antalya havalimanı Demre transfer ile ulaşmak istediğiniz yere gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer yollardan daha ekonomik olan bu transfer Demre Antalya havalimanı transfer hizmeti de sağlamaktadır.

Demre’de Nereleri Gezebilirim?

Tarihi dokunun baş gösterdiği Demre ilçesinde gezilmesi gereken birçok yer ve öğrenilmesi gereken bir sürü kültürel yapı vardır. Antik Kentleri ve müzeleri ile göz dolduran bu ilçe de görülmesi gereken en önemli yerlerden birisi Noel Baba Kilisesidir. Her tarih döneminden birer parça bulunduran Demre, Myra ve Andriake Antik Kentleri ile de adından söz ettirmektedir. Ayrıca kilise dışında Noel Baba Müzesi de ziyaret edilmesi gereken ender yapılardan biridir.

Tarihi atmosferin yanı sıra doğal güzelliklerinde varlığı oldukça meşhurdur. Bu tür yerlere giderken kolaylık olması açısından Antalya Demre transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda Demre’den merkeze inmek isterseniz Demre Antalya transfer ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dağlık alanlara giderek tarihi mağaraları görebilir isterseniz doğa yürüyüşü ve dağ tırmanışı yapabilirsiniz. Bütün bunlarla birlikte denize olan yakınlığı ile plajlarda vakit geçirebilir aynı zamanda çeşitli dalış ve atlama dersleri ile de tatilinize renk katabilirsiniz.

Demre’de Ne Yiyebilirim?

Akdeniz denince akla hemen balık ve yeşillik gelir. Ev yemekleri yapan lokantalarda ya da restoranlarda birçok geleneksel sebze yemeği yiyebilir ve çorbalarından tadabilirsiniz. Onun dışında lüks ya da salaş restoranlarda balığın tadına varabilirsiniz. Ayrıca Antalya yöresine ait tahinli piyaz, topak kızartma, nohutlu kelle paça, cive yemeği gibi daha birçok lezzete doyabilirsiniz.