Rezervasyonum

MANAVGAT Transfer

1350 Başlayan Fiyatlar
MANAVGAT

Antalya Manavgat Konforlu Ulaşım

Antalya havalimanından Manavgat’a gitmek isteyenler için burada önemli bilgiler vermeye çalışacağız. Birçok yolcu Antalya havalimanından Manavgat’a nasıl gideceğini bilmemektedir. Özellikle de yaz aylarında Antalya havalimanı en yoğun olan havalimanlarından biri olmaktadır. Hem Türkiye’den hem de farklı farklı ülkelerden turistler Antalya’nın çeşitli otellerine tatil yapmaya gelmektedirler. Antalya otelleri özellikle de 5 yıldızlı ve 4 yıldızlı olmak üzere çeşitli otellere ayrılmaktadır.

Antalya’dan Manavgat’a Nasıl Gidilir?

Antalya havalimanından Manavgat’a gitmek isteyenler için burada önemli yollardan bahsedeceğiz. Uçaktan indikten sonra havalimanı içerisinde kendinize araba kiralayabilirsiniz. Manavgat transfer konusunda da araba kiralarsanız hızlıca kendiniz ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha uçaktan inmeden direkt uçakta araba kiralama işlemlerini de oldukça hızlı bir şekilde yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

Eğer kiraladığınız araba ile Antalya Havalimanından Manavgat’a sadece 65 km olmaktadır. Yaklaşık olarak sadece 1 saat içerisinde Antalya havalimanından Manavgat’a transferinizi gerçekleştirmişsiniz.

Ayrıca bununla birlikte kendinize özel bir transfer şirketi ile anlaşabilirsiniz. Kendinize özel ulaşım transferi şirketi ayarladığınızda yalnızca 1 3 kişi arası toplu fiyat 160 TL olabilmektedir. Bununla birlikte 1 7 kişi ise 165 TL olmaktadır. Ayrıca siz ulaşım şirketi ile anlaştığınızda isminizle gelip sizleri havalimanında karşılayacaklardır.

Manavgat Ulaşım Yolları Nedir?

Manavgat transfer yollarından biri de özel olarak bekleyen transfer otobüsleri de bulunmaktadır. Bu Antalya Manavgat transfer arası koca bir otobüsle bir buçuk saat ve daha az sürede Manavgat merkeze ulaşabilmeniz mümkündür. Manavgat Antalya transfer ücreti eğer otobüsle gidebilmeniz de mümkün olmaktadır. Antalya havalimanı Manavgat transfer ücretinin daha az olmasının nedeni ise otobüsle toplu bir şekilde ulaşım sağlanmasından kaynaklanmaktadır.

Antalya havalimanından çıktığınız an karşınıza çeşitli seçenekler çıkacağını da görebileceksiniz.

Ayrıca Manavgat Antalya havalimanı transfer için taksi ile gidebilmeniz de mümkün olmaktadır. Taksi ücreti ise size yukarıda saydığımız seçeneklerden daha fazla ücret ödemenize neden olmaktadır. Taksi ücreti ile normalde ödeyeceğiniz miktarlardan neredeyse iki üç katı kadar ücret ödemenize neden olmaktadır. Tatil planlarınızı ayarlarken önceden Manavgat Antalya transfer planınızı da düşünüp ona göre ayarlayabilmeniz de sizin için çok önemli olmaktadır.