Rezervasyonum

KALKAN Transfer

4500 Başlayan Fiyatlar
KALKAN

Antalya Kalkan Transfer

Milattan önce 2000'li yıllarda ülkenin güneyinde şu anki Antalya'nın bulunduğu yerde Likya ya da Lisiya adıyla anılan uygarlık tarafından bölgenin temelleri atılmıştır. Daha sonra farklı devletlerin hakimiyetinde olan bu bölge zaman içerisinde gelişmiş ve bugünkü halini almıştır. İşte bu coğrafya içerisinde Antalya'nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan beldesi de özellikle son dönemlerde oldukça rağbet görmektedir.

Diğer turistik beldelere ve ilçelere nazaran çok ön planda olmasa da İngiliz turistlerin keşfiyle odak noktası haline gelmeye başlamıştır. Antalya merkeze 270 km uzaklıkta bulunan Kalkan transfer için kemer vip travel firmasıyla eşsiz doğa manzarasına ulaşmanı mümkün. Antalya havalimanı kalkan transfer içinde kemerviptravel.com.tr adresinden uygun fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Kalkan' da Gezilecek Yerler Ve Plajlar

Öncelikle Kalkan merkeze 12 km uzaklıkta bulunan Bezirgan yaylası temiz havasıyla ve sakinliğiyle görülmesi gereken en önemli yerlerin başında gelmektedir. Özellikle yaklaşık 10 yıl önce İngiliz gazetesinde çıkan haberden sonra birçok turistin dikkatini çekmiştir. Akdeniz'in masmavi sularına en güzel lokasyonlardan biri olan Patara ve Kaputaş plajlarından ulaşmak harika bir deneyim olacaktır.

Antalya kalkan transfer seçeneği olarak kemer vip travel firmasıyla istediğiniz lokasyona konforlu ulaşım sağlamanız mümkün. Deniz kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı ve rüzgar sörfü içinde oldukça uygun olan Patara plajı sizler için muhteşem bir güzellik sunacaktır. Suyu daima serin ve berrak olan Kaputaş plajı ise görsel olarak muhteşem bir yer. Denize girmek istemeseniz bile fotoğraflamak isteyeceğiniz bir yer. 

Merkeze Olan Uzaklık

Kalkan bağlı olduğu Kaş ilesine 20 km mesafede bulunmaktadır ve Antalya merkeze 270 km mesafededir. Kalkan Antalya transfer için yapmanız gereken tek şey websitemizi ziyaret edip uygun fiyatlara sınırsız hizmeti kullanmak. 

Nasıl Ulaşım Sağlarım

Antalya merkeze uçakla geldikten sonra Kalkan Antalya havalimanı transfer için ya da yolculuğunuz otobüsle ise yine transferinizin sağlanması için çok uygun fiyatlar kemer vip travel firmasında. Antalya merkezden yaklaşık olarak üç buçuk saat sürecek olacak yolculuğunuz için vip transfer ve sınırsız hizmet tam size göre. Bu deneyimden yararlanmak için hemen kemerviptravel.com.tr adresini ziyaret edin ve ayrıcalıklardan faydalanın.