Rezervasyonum

ÇAMYUVA Transfer

1300 Başlayan Fiyatlar
ÇAMYUVA

Antalya Çamyuva Transfer

Akdeniz Bölgesi’nin gözde şehirlerinden olan Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı olan Çamyuva, doğa harikaları ve tarihi atmosferi ile her yıl binlerde turisti kendi bünyesine çekmektedir. Turizmin gelişmesinde önemli katlı sağlayan Çamyuva bu sayede hem kendinin hem de ülkemizin gelişmesinde oldukça önem arz eden bir rol oynamaktadır.

 Antalya Havalimanı Çamyuva'ya Ulaşım 

Yolculuklar her zaman yorucu bir durum haline gelmiştir. Konaklayacağımız yere birçok farklı yöntemle de gitme imkanımız olsa da en avantajlı ve konforlu gidiş her zaman transfer hizmetleridir. Çamyuva transfer ile istediğiniz yere rahatça ulaşabilirsiniz. Havaalanlarında sizler için ayarlanmış Antalya havalimanı Çamyuva transfer hizmeti her zaman bulunmaktadır. Dilerseniz, ger dönüş zamanında da Çamyuva Antalya havalimanı transfer ile ulaşımınızı sağlamak mümkün olmaktadır.

Transfer hizmetleri sadece havaalanlarında var gibi görünse de aslında şehir içinde de olabilmektedir. Çamyuva Antalya transfer ve Antalya Çamyuva transfer hizmetleri ile dilediğiniz konumlara seyahat edebilirsiniz.

Çamyuva'da Nereleri Gezebilirim? 

Çamyuva, deniz severlerin ve su sporları sevenlerin hiç vazgeçemediği, ilk defa gelenlerin ise her yıl mutlaka bir kere uğradığı yer olarak bilinir. Gelişen turizm ile oldukça geniş tatil imkanları bulunan Çamyuva’da tatilinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.  Ayrıca tarihi dokusu ile de adından sıkça söz ettiren Çamyuva, Yanartaş’ı ile oldukça meşhur olmuştur.

Yanartaş sonsuz ateş kaynağı olarak rivayet edilmiştir. Eski zamanlarda bu ateş tanrısal bir konuma getirilmiş ve tapılmıştır. Daha sonra gelişen bilim ve teknoloji sayesinde bu taşların altında doğal yolla oluşmuş bir doğalgaz hattının olduğu bulunmuştur. Diğer yandan antik ve tarihi kentleri ile Akdeniz Bölgesi’nin gözdesi haline gelmiştir. Phaselis ve Olimpos harabelerini ziyaret ederek sizler de o tarihi atmosferin içine girebilir ve eski zamanları en güzel şekilde yaşayabilirsiniz.                   

 Çamyuva'da Ne Yiyebilirim? 

Balık severlerin ilk durağı olan bu yerde Akdeniz'in muazzam iklimiyle birlikte çıkan balık çeşitleriyle balık keyfi sürebilirsiniz. Denize sıfır olarak dizilmiş restoranlarda hem balığın hem de doğal lezzetlerle hazırlanmış mezeleri tadabilirsiniz. Kahvaltı zamanın ise oranın çok meşhur olan turunç reçellerini tadabilir ve yöresel olarak hazırlanmış diğer lezzetlerini tadabilirsiniz.