Rezervasyonum

GÜNDOĞDU Transfer

1250 Başlayan Fiyatlar
GÜNDOĞDU

Antalya Gündoğdu Transfer

Çok eski zamanlardan beri birçok tarihi döneme ev sahipliği yapmış olan Akdeniz Bölgesi'nde Antalya iline bağlı Gündoğdu tatil beldesi, sadece ülkemizde değil dünyada da oldukça tanınan bir tatil konumu haline gelmiştir. Bu durum hem kendi içinde hem de ülkemiz içinde turizmin önemli derecede artmasına öncülük etmiş ve birçok katkıda bulunulmasını sağlamıştır. Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı olan Gündoğdu, birçok doğal oluşum ve tarihi yapıları ile adından da sıkça söz ettirmektedir.

Gündoğdu’ya Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Birçok farklı ulaşım şekilleri olmasına rağmen en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesi de transfer hizmetlerdir. Gündoğdu Antalya Transfer hizmetleri sizi bulunduğunuz konumdan dilediğiniz konuma götürmeyi amaçlamaktadır. Özellikle havaalanlarında sıklıkla bulunan Antalya Gündoğdu transfer hizmetleri gibi neredeyse ülkemizdeki her şehirde mevcuttur.

Gündoğdu transfer hizmetleri ile sizler de konaklayacaksınız konuma en avantajlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Antalya havalimanı Gündoğdu transfer hizmeti ile havaalanından otelinize direkt olarak geçiş yapabilirsiniz. Aynı zamanda tatil süreniz bittiği zaman otelinizden ya da bulunduğunuz herhangi bir konumdan Gündoğdu Antalya havalimanı transfer ile ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Gündoğdu Gezilecek Yerler 

 Gündoğdu Manavgat’a bağlı olması sayesinde birçok tarihi ve doğal güzellikleri bünyesinde bulundurmaktadır. Özellikle plajları ve sahilleri ile birçok tatil severi gönülden fethetmiş, vazgeçilmez bir belde haline gelmiştir. Aynı zamanda tarihi dokusu ile tarih severlerin de gözdesi haline gelen Gündoğdu, antik kentleri ve tiyatroları ile oldukça göz doldurmaktadır. Özellikle de Side müzesi.

Side Müzesi:

İnsanlık tarihi açısından mutlaka görülmesi gereken önemli yerler arasında yerini almıştır. Bütün bunlarla birlikte daha güncel bir şekilde vakit geçirebilmek ve özellikle çocukların hoşuna gidebilecek Discovery park alanı oldukça eğlenceli ve keyifli bir yerdir.

Gündoğdu’da Neler Yenir?

Turunç meyvesinin ana vatanı olarak sayılan Akdeniz bölgesi özellikle yaptığı turunçgiller reçelleriyle oldukça meşhur bir konuma gelmiştir. Antalya ve çevresine gittiğiniz zaman turunç reçeli yiyerek hem yeni tatlar keşfedebilir hem de damak zevkinize şenlendirebilirsiniz. Diğer yandan ev yemekleri yapan lokantalarda geleneksel ve yöresel yemeklerin tatlarını bakabilir aynı zamanda tarihleri hakkında da önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.