Rezervasyonum

İNCEKUM Transfer

1850 Başlayan Fiyatlar
İNCEKUM

Antalya İncekum Transfer

İncekum, Antalya'ya bağlı oldukça sessiz ve sakin belgelerden biridir. Genellikle kafa dinlemek isteyen ve şehir gürültüsünden uzaklaşmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir yer haline gelen İncekum denizde olan sıfır konumuyla beraber ve doğayla iç içe olması açısından oldukça güzel ve tercih edilebilir bir yer haline gelmiştir. Oldukça küçük bir belde olan İncekum genellikle yerlilerin yaşadı ve butik otellerin çoğunlukta olduğu ender yerlerden biridir. Genellikle içinde daha çok yerliler yaşadığı için bölgenin kültürüne ve geleneklerini daha hakim bir atmosferle karşı karşıya kalabilirsiniz.

İncekum Gezilecek Yerler

İncekum genellikle bünyesinde tarihi bulguların barındırmazken daha çok sosyal tesis ve etkinlik mekanlarını bulundurmaktadır. Lakin tarihi yerleri yakınınız sayesinde İncekum’dan çevre ilçe ve mahallelerdeki tarihi yerlere görmeye rahatlıkla gidebilirsiniz.

Öncelikle İncekum’da oldukça yaygın olan toplu dalış etkinliğini, eğer dilerseniz uzmanlar tarafından eğitim alarak gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan tema parklarıyla beraber yeşille iç içe olacağınız, doğaya yakın parklarda vakit geçirebilir, doğanın direkt olarak kendi sesini dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda İncekum’a gittiğiniz zaman Alara Kalesi’ni de görmeden tatilinize son vermeyin.

Alara Kalesi:

Antalya'nın ilçesi Alanya'nın simgelerinden biri olan kalesidir.

 İncekum Antalya Ulaşım

İncekum’a en rahat ve kolay bir şekilde transfer hizmetleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İncekum transfer hizmeti ile özellikle bulunduğunuz konumdan sizleri Antalya İncekum transfer ile dilediğiniz konuma ulaştırabilir aynı zamanda dilerseniz İncekum Antalya transfer hizmeti ile de sizleri merkezi Konuma rahatlıkla ulaştıramazsın mümkün olmaktadır.

Transferler genellikle havaalanlarında bulunduğundan eğer uçak bu hastası ile geliyorsanız hava alanlarından uçağımız indi zaman Antalya havalimanı İncekum transfer ile konaklayacağımız otele ya da belirleyeceğiniz konuma ulaşabilir aynı zamanda tatilimiz sona edeceği zamanı ya da geri dönmek istediğiniz zaman aynı şekilde İncekum Antalya havalimanı transfer hizmeti ile havaalanlarına gidebilirsiniz.

İncekum’da Ne Yenir?

Genellikle yerlerden oluşan nüfusu ile beraber özellikle geleneksel yemekleri yiyebilmek oldukça kolay bir hale gelmektedir. Aynı zamanda denize sıfır olması ile beraber birçok farklı çeşitte balıkların da avlandığı gözlemlenmiş, böylelikle balık ürünleri de Akdeniz mutfağının en önemli yiyeceği haline gelmiştir. Ayrıca ev yemekleri yapan lokantalarda birçok farklı çeşitlerle yemekler bulabilirsiniz.