Rezervasyonum

KİRİŞ Transfer

1250 Başlayan Fiyatlar
KİRİŞ

Antalya Kiriş Transfer

Kiriş, Antalya ilinin Kemer ilçesine bağlı gözde bir mahalledir. Dünyanın en çok turist ağırlayan bölgelerinden biridir. Ağırlıklı olarak Rus ve Alman turistlerin tercih ettiği Kiriş'te her milletten insan görmek mümkündür.

Denize sıfır bu mahallenin kıyı kenarı portakal ağaçlarıyla kaplıdır. Manzara fotoğrafçılarının da uğrak yeri olan Kiriş'e ulaşım, Kiriş Antalya transfer hattıyla oldukça kolaydır. Kiriş, Çevresindeki 5 yıldızlı otellerle de dikkat çekmektedir. Bir dönem Dünya Ralli Şampiyonası'na ev sahipliği yapmış bu cazibe merkezinde her sene farklı bir uluslararası etkinlik düzenlenmektedir.

Kiriş Tatil Merkezimizde Ne Yenir Ne İçilir?

Özellikle deniz mahsulleri tercih edilmektedir. Yaz akşamları açılan gece pazarında gıda stantları ad yer almaktadır. Böylelikle yerel sebze ve meyvelere turistlerin erişimi ucuz ve kolay olmaktadır. Kiriş'te genel olarak sahil şeridindeki lüks alkollü restoranlar tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kendin pişir kendin ye mekanları da yer alır.

Kiriş Tatil Merkezimizden Gezilmesi Gereken Yerler Nerelerdir?

Kiriş'te gezilecek ve görülecek pek çok turistik yer bulunmaktadır. Bunların başlıcaları Yörük Parkı ve Ayışığı plajıdır. Yörük Parkı doğa sevenlerin akın ettiği bir bölgedir. Ayışığı Plajı ise ismini yakamoz manzarasından almaktadır.

Bunların yanı sıra Göynük Kanyonu ve turistik bir yer olan ve özel olarak korunan antik kent Phaselis en çok turistin ziyaret ettiği bölgelerdendir. Kanyona çıkış ücretsiz olup yoğun güvenlik önlemleri alınmaktadır. Antik kente ise müze kartınızla ya da gişelerden bilet alarak kolayca girebilir, gezebilir, izin verilen bölgelerde hatıra fotoğrafı çektirebilirsiniz. 

Kiriş Tatil Merkezine Nasıl Ulaşım Sağlanmaktadır?

Kiriş'e Antalya'dan Antalya havalimanı Kiriş transfer hattıyla ulaşmak mümkündür. Otobüs firmaları ile Antalya Şehirlerarası Otogarı'na gelebilirsiniz. Otogardan ise Kiriş transfer için Belek Transferim VIP araçlarından faydalanabilirsiniz. Öte yandan Kiriş Antalya havalimanı transfer için ise şu yolu izleyebilirsiniz: Uçak ile seyahat ettiyseniz Antalya Kiriş transfer için Antalya Havalimanı'ndan Belek Transferim servislerine binebilirsiniz.

Gideceğiniz Kiriş bölgesine ise sadece 65 km mesafededir. Bu mesafe yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. Yolculuk esnasında rahat bir seyahat için servislerde yiyecek ve içecek ikramı olup TV ve Wifi hizmeti sunulmaktadır.