Rezervasyonum

MAHMUTLAR Transfer

2500 Başlayan Fiyatlar
MAHMUTLAR

Antalya Mahmutlar Transfer

Akdeniz bölgesi, Milat'tan önceki zamanlardan günümüze kadar neredeyse birçok tarihi ana şahitlik yapmış ve içinde tarihi olgular barındırmaktadır. Ayrıca coğrafi konum olarak denize sıfır olması ile birlikte özellikle yaz aylarında birçok turisti kendi bünyesinde çekebilmektedir. Akdeniz bölgesinde bulunan en önemli şehirlerden bir tanesi de Antalya'dır. Antalya ilimize bağlı Mahmutlar ilçesinde birçok doğal olarak gelişmiş yapılar ve eski dönemlerden kalan antik kentlerden harabelere kadar birçok tarihi kalıntı bulunmaktadır.

Mahmutlar’da Ulaşımı Nasıl Sağlayabiliriz? 

Antalya merkezden yaklaşık iki saatlik uzaklıkta bulunan Mahmutlar ve Antalya arası 140 kilometredir. Antalya’dan Mahmutlar’a ulaşım sağlayan birçok toplu taşıma aracı bulunmasına rağmen en avantajlı, en ekonomik ve en konforlu bir şekilde ulaşımı sağlamak için transfer hizmetlerinden faydalana bilirsiniz.

Mahmutlar transfer hizmetleri ile beraber Özellikle havaalanlarına iniş yaptığınız sırada Antalya havalimanı Mahmutlar transfer hattı ile beraber ulaşmak istediğiniz konuma rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Diğer yandan dilediğiniz süre zarfında Mahmutlar Antalya havalimanı transfer hizmetlerini kullanarak havaalanına gidişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Bütün bunlarla beraber transfer hizmetlerinin sadece havalimanlarında bulunmadı ve ulaşımlarda da kullanıldığı bilinmektedir. Antalya Mahmutlar transfer hizmeti ile Antalya merkezden Mahmutlara kolaylıkla geçiş sağlayabilirsiniz. Eğer Mahmutlar ilçesinde ikamet ediyorsanız Mahmutlar Antalya transfer ile şehir merkezine kolayca ulaşabilir dilediğiniz şekilde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Mahmutlar’da Nerede Gezilir?

Mahmutlar ilçesi hem denizde olan sıfır konumu ile hem de tarihi atmosferi ile gezilecek birçok nokta barındırmaktadır. İlk olarak Syedra Antik Kenti. Diğer yandan Akdeniz’in önemli barajlarından olan Dim barajını görmeye gidebilir aynı zamanda doğa içinde yürüyüş yapabilir ve temiz havayı soluyabilirsiniz.

Syedra Antik Kenti:

Neredeyse insanlık tarihinden bu yana günümüze kalan arkeolojik kalıntılarla ayakta durmaktadır. Milat’tan önce yedinci yüzyıllarda var olduğu saptanan bu antik kentin tarihi değeri de oldukça önem taşımaktadır.

Dim Barajı:

Dim Barajı, Antalya'da, Dim Çayı üzerinde, sulama, enerji ve içme suyu temini için 1998-2004 yılları arasında inşa edilen bir barajdır.

Bütün bunlarla birlikte plajların oldukça yoğun olduğu Antalya bölgesinde Mahmutlar beldesindeki plajlar oldukça göze çarpmaktadır. Hem kıyı özelliği hem de denizin berrak olması ile beraber en çok tercih edilen plaj alanlarından biri olmuştur. Mahmutlar, insanlar için her zaman keyifli vazgeçilmez bir tatil beldesi olmuştur.