Rezervasyonum

FETHİYE Transfer

6800 Başlayan Fiyatlar
FETHİYE

Ege kıyılarının en çok turist çeken bölgelerinden biri olan Fethiye, Muğla’nın bir ilçesidir. Yamaç paraşütü ve vadileri ile ünlü olan Fethiye, Ege Bölgesi’nde olsa da Antalya’ya oldukça yakın bir mesafededir. Hem tarihi dokusu hem de doğal güzellikleri ile kendisine bağımlı hale getiren Fethiye, hem kafa dinlemek isteyenler için uygun hem de adrenalin sevdalıları için uygun bir tatil beldesidir. Fethiye sadece ülkemizde değil dünyada da adını duyurmuş bir yerdir.

Fethiye Gezilecek Yerler

Doğasıyla tazeleneceğiniz Fethiye’de görmeniz gereken en önemli yerlerden birisi Kelebek Vadisi’dir.

Kelebek Vadisi:

Doğal oluşumlar sonucu ortaya çıkan bir doğa harikası olan Kelebek Vadisi, yükseklerde yer alan ve manzarasıyla insanları büyülemeyi başarmış bir yapıdır. Ayrıca yamaç paraşütlerinin de yapıldığı vadilerden biridir.

Ayrıca Fethiye’nin tarihi dokusuyla buluşmak isterseniz de Tylon Örme Yeri’ne gidebilirsiniz.

Tylon Örme Yeri:

Harabeler arasında kalmış bir antik kent olan bu yerde tarihin atmosferine kendinizi kaptıracaksınız.

Antalya ve Fethiye arası yaklaşık 200 km olduğundan 3 saat gibi kısa bir sürede Antalya’ya gidebilirsiniz. Ulaşımı sağlayan birçok yöntem olmasına rağmen Fethiye transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Fethiye Antalya transfer ile Antalya merkeze kadar gidebilir, aynı şekilde geri dönmek isterseniz de Antalya Fethiye transfer hizmetinden yarar sağlayabilirsiniz.

Fethiye’ye Ulaşım

En rahat şekilde Antalya’da havalimanında transfer hizmetleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Antalya havalimanı Fethiye transfer ile ulaşmak istediğiniz konuma konforlu bir şekilde gidebilir ve eğer tatil bitimi geri dönmek isterseniz Fethiye Antalya havalimanı transfer hizmetini kullanabilirsiniz. Bu transfer hizmetleri sizler için oldukça ayrıcalıklı ve daha ekonomik olacak şekilde ulaşım sağlamanızı kolaylaştıracaktır.

Fethiye’de Ne Yenir?

Fethiye denize olan sınırı il birçok balık çeşidinin yetiştiği kıyı beldelerimizden biridir. Ayrıca Ege yöresine özgü otlu yemekler ve sebzelerle de mutfağını her daim canlı tutmaktadır. Denize sıfır restoranları ile dilediğiniz gibi bir balık keyfi yapabilir öte yandan ev yemekleri yapan lokantalara giderek nefis yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Aynı zamanda kurulan pazarları ve kadın kermesleri sayesinde de gözleme, içli köfte, sarma gibi geleneksel ev mutfağı yemeklerimizden de yeme fırsatı yakalayabilirsiniz.