Rezervasyonum

KARGICAK Transfer

2500 Başlayan Fiyatlar
KARGICAK

Antalya Kargıcak Transfer

Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı küçük bir belde olan Kargıcak özellikle plajları ile oldukça nam salmış bir yerdir. Özellikle sadece ülkemizde değil neredeyse tüm dünyada adını denizi ve plajıyla duyurmuş, her yıl on binlerce turisti kendi bünyesine çekmeyi başarmıştır. Bu sayede turizm sektöründe hem kendini oldukça geliştirmiş ayrıca ülkemize de birçok katkı sağlanmasında önemli bir rol oynamıştır. Genellikle kafa dinlemek isteyen ve sessiz sakin bir ortam isteyen insanların tercih ettiği Kargıcak eşsiz doğası ile birlikte insanları tekrar büyülemektedir.

Kargıcak Ulaşım Sağlama 

Eğer hava yolunu kullanarak geliyorsanız havalimanında indiğiniz zaman transfer bölümüne giderek transfer hizmetlerinden faydalanabilir, havalimanından gitmek istediğiniz konuma kadar avantajlı konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Uçuş Yolculukları genellikle kısa süreli olsa da oldukça yorucu ve zahmetli bir yolculuk durumudur.

Bu yüzden gitmek isteyebileceğiniz konuma rahatlıkla ulaşmanız hem dinlenmeniz açısından hem de yorgunluğunuz açısından size oldukça büyük yarar sağlamaktadır. Kargıcak transfer hizmeti ile beraber Antalya havalimanı Kargıcak transfer hizmetini kullanabilir aynı zamanda geri dönmek istediğiniz zaman Kargıcak Antalya havalimanı transfer ile geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Şehir içi kullanımlarda ise Kargıcak Antalya transfer hattını kullanarak şehir merkezine ulaşabilir ve aynı şekilde merkezden beldeye ulaşmak için de Antalya Kargıcak transfer ile de rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kargıcak Gezilecek Yerler

Kargıcak küçük ve belde olmasına rağmen tarihi yapıların olduğu ilçelere oldukça yakındır. Böylelikle rahatlıkla gitmek istediğiniz tarihi bölgeye gidebilirsiniz. Aynı zamanda Kargıcak içinde antik kent bulunduran nadir küçük beldelerden biridir. Leartes antik kentini ziyaret edebilir ve tarihin odak anlarına şahit olabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra doğal eşsiz güzellikleriyle önemli olan Kargıcak’da dua Yürüyüşleri yapabilir ve daha tırmanış aktivitelerine katılabilirsiniz.

Leartes Antik Kenti:

Antalya il sınırları Alanya ilçesinin yakınlarındaki antik kenti.

Türkiye’nin en önemli plajlarından biri sayılan Kargıcak plajı da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında ilk sırada yerini almaktadır. Oldukça geniş çaplı olan bu plajca gittiğiniz zaman dalış dersleri alabilir aynı zamanda çeşitli su sporları ve etkinliklerine katılım sağlayabilirsiniz. Bireysel olarak ya da arkadaş gruplarıyla beraber Kargıcak plajında kamp kurabilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.