Rezervasyonum

GÖCEK Transfer

6800 Başlayan Fiyatlar
GÖCEK

Yoğun iş temposundan bir müddet sıyrılıp, bir tatil beldesine giderek bir müddet de olsa dinlenmek güzeldir. Hele ki o tatil beldesi Göcek gibi ise bu başkadır. Mavi yolculuk deyince akla ilk gelen bir tatil beldesi ise sizin için gerçek dinleme olur. 

Fethiye ilçesine bağlı olan Göcek tatil beldesine, her yıl binlerce yerli yabancı turist akın etmektedir. İlginç bir şekilde hem mavi hem de yeşil aynı anda Göcek tatil beldesinde yer almaktadır. Bu beldeye özgü bir durumdur.

Bu kadar ilginin olduğu bir yere haliyle; nasıl ulaşılacağını bilmek gerekir. ​​​​​​Kaç km ve kaç saatte gidilebileceği konusunda, taslak bir bilgiye sahip olmak işinizi kolaylaştırır.

Örneğin; Antalya havalimanı Göcek transfer yapmak istiyorsunuz. Ara​​​ba veya uçak ile kaç km ve kaç dk süre ile gidileceğini bilmek sizi rahatlatır. Mental rahatlık önemlidir.

Antalya Göcek Transferi Kaç Km İle Tamamlanır?

Bir dünya markası olarak Antalya alanında tektir. Göcek beldesine göre, daha fazla turist çeken bir kent olmaktadır. Antalya kentinden ayrıca birçok tatil beldesine, transfer şirketleri aracılığı ile gidebiliyorsunuz.

Elbette ki kendi aracınız veya uçakla da gidebilirsiniz. Nitekim uzman transfer şirketleri, sizi bir yerden bir yere kaybolma olmadan ulaştırırlar. Ayrıca tam gitmek istediğiniz güzergahta bırakırlar. 

​​​​​Antalya Göcek transfer yaparken veya Göcek Antalya transfer yaparken araba ile gidilecek mesafe, km olarak tam olarak 224 km gibidir. Uçak ile ise bu mesafe daha kısalmaktadır. Uçak ile  gidilen mesafe, tam olarak 157 km olmaktadır.

Göcek Antalya havalimanı transfer şekli bu mesafedir. ​​​​​​Aynı şekilde, Antalya Göcek transferi de bu şekildedir. Bunlar ortalama mesafeler olup, arabanın veya uçağın hızına göre değişkenlik göstermektedir.

Antalya Göcek Transferi Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Mesela güzel tatil şehrimiz Antalya çıkışı ile Göcek transfer şeklinde transfer yapıyorsunuz. Aracın ve ilgili uçağın hızına göre herşey değişkenlik göstermektedir. Ortalama rakamlar eşliğinde

konuşulmaktadır. 

Göcek Antalya havalimanı transfer süresi veya tam tersi, araba ile gidiliyor ise 181 dk diye bilinmektedir. Eğer gidilecek araç bir uçak ise yine süre daha da kısalacaktır. Buna göre uçakla gidilebilecek süre, tam olarak 12-13 dk aralığına denk gelmektedir.

Mesela Antalya Göcek transfer şeklinde tatil planlaması yapıyorsunuz. Mesafe ve süre önemlidir. Bunu dikkate alırsanız, kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Antalya Göcek Transferi Yapmadan Önce Göcek Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Her ne kadar Göcek, kendi başına bir tatil beldesi olarak bilinir. Göcek bir mahalledir ve  Fethiye ilçesine bağlıdır. Peki Göcek deyince akla ne gelmelidir? Bu beldenin birçok özelliği vardır.

Şimdi Göcek'ten biraz bahsetmekte fayda var;

- Göcek tam olarak Fethiye Körfezinde yer almaktadır.

- Göcek daha önce, Likya'lıların yaşadığı bir yerdi ve ismi Daidala idi.

- Göcek, dalış ve rüzgar sörfü gibi sporların Türkiye'deki en bilinen adresidir.

- Göcek ağaçlar ve ormanı temsil eden yeşilin ve denizi temsil eden mavinin, en bilinen adreslerinden biridir.

- Yassıcalar, Tersane Adaları gibi doğa harikası adaları mavi yolculukla ziyaret edebilirsiniz.

Antalya çıkışı ile Göcek transferi yapıyorsunuz. Nasıl bir tarihi ve doğa harikası ile karşı karşıya olduğunuzu bilmelisiniz. Hem mesafe ve sürede hem de gideceğiniz yer hakkında aklınızda şablon olması sizi rahatlatma özelliği taşır.